מי אנחנו?

מרחב תרבות פרינג' באר שבע

פרינג' זה שפה. שפה אמנותית ייחודית, עכשווית, נוגעת, מעוררת השראה, בועטת ומאתגרת מוסכמות. אנחנו בפרינג' באר שבע, מדברים את השפה הזו כבר למעלה מ-6 שנים, עם עשרות אלפי צופים, מבוגרים וילדים, צרכני אמנות ותרבות שבונים יחד יצירה מקורית ואיכותית.

מרחב התרבות פרינג' באר שבע הוקם באפריל 2010 על ידי עידן אבישר, יוסי דויטש ויואב מיכאלי. אלו שמו לעצמם ליעד, לייצר אלטרנטיבה תרבותית עכשווית ואיכותית בדרום. מאז ועד היום מהווה התיאטרון בית לדור חדש של יוצרים בתחומי אמנות מגוונים, מאגד סביבו קהילת אמנים והוא חלק בלתי נפרד מחזון העיר באר שבע ומהתכנית הלאומית הרב-שנתית לפיתוח הנגב. בשנת 2012 נחנך מבנה הקבע של תיאטרון הפרינג' בסיוע עיריית באר שבע.

 מדי שנה מציגים באולם הפרינג' מעל ל- 150 הצגות, יצירות מחול, הופעות מוזיקה ותערוכות. אנסמבל השחקנים שלנו יוצר ומעלה הפקות מקור, הזוכות לשבחים ולעיטורים בארץ ובעולם. בנוסף, מתקיימים מעל ל-500 פעילויות ופרויקטים חברתיים - קהילתיים של אמנות בכל שנה מחוץ לתיאטרון.

פרויקט הדגל של התיאטרון הוא פסטיבל הפרינג' הבינלאומי שמתקיים פעם בשנה, בשבוע השני של חודש יולי. הפסטיבל מציע חגיגה של תיאטרון, מחול, מוזיקה, אמנות פלסטית ומופעי רחוב מהארץ והעולם.

צדק מי שאמר ש"מדרום תיפתח היוזמה" (אנחנו אמרנו את זה. עכשיו(. לא סתם שוכן מרכז תרבות הפרינג' שלנו בבאר שבע - מרחב היצירה, ההזדמנויות החדשות, הפסיפס האנושי, המגוון והפלורליזם האמיתי הם חלק גדול בייחודו והצלחתו של הפרינג'.

מזמינים אתכם להצטרף לחוויה;
 לגעת, להתרגש, להיות שותפים ביצירה ולהפריח ת'נשמה.

 

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים