שחקנים

קובי אדרת

בוגר גודמן ביה"ס למשחק בנגב. 

תיאטרון באר שבע: "קומדיה של טעויות", "קן הקוקיה", "הכל אודות חוה", "משחיז הסכינים הסיני".

תיאטרון הנגב: "בוקר של שוטים".

טלויזיה: "שטיסל", "הבורר 4".

בתיאטרון הפרינג': "טוטאלוס", "הבן של היהודי האחרון", "שבת אל חיר",

"שונה ומשונה", "ד"ר ברוך", "גורל הגר"א", "הזקן והים", "נפולי, ברוקלין, קיסריה".

 

אורן אטיאס

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 
תיאטרון הקיבוץ: "תרנגול כפרות", "הארנב ממושי".

בתיאטרון הפרינג': "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "טוטאלוס", " Bפולארי",

"ד"ר ברוך", "הרפתקה", "גורל הגר"א", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים".

 

לירון בן זקן אלגרבלי

בוגרת "גודמן" בית הספר למשחק.

תיאטרון באר שבע: "פרח השכונות", "בית ברנרדה", "אלבה".
תיאטרון תמונע: "חורימ".
תיאטרון הילדים והנוער: "מלכת השלג"
בתיאטרון הפרינג': "בלשים מנומשים", "מלון בלי נדר", "Bפולארי", "הזקן והים".

 

רועי גור

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 

תיאטרון באר שבע: "טייבלע והשד שלה".

בתיאטרון הפרינג': "שונה ומשונה", "באר שבע עירי", "השיקוי הסודי של איילת",

"Bפולארי", "טוטאלוס", "גורל הגר"א", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים".

 

רעות גיל

בוגרת גודמן ביה"ס למשחק בנגב. 

תיאטרון שפת הג'ירף: "מפתחות הקסם של דידי".

תיאטרון הילדים והנוער של תיאטרון באר שבע: "מעשה בכוכב שנפל לשלולית".

בתיאטרון הפרינג': "האביר, המכשפה ולילוש הנסיכה", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים", "Bפולארי".

 

אביחי כהן

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 

חבר בקבוצת תיאטרון רחוב "בלבלו", פסלים אנושיים,

תיאטרון בובות: שחקן ויוצר "זהירות בובות בדרכים".

בתיאטרון הפרינג': "התמכרות", "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "B פולארי",

"ד"ר ברוך", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים".

 

צהלה מיכאלי

בוגרת מכללת "סמינר הקיבוצים"- לימודי משחק.

משחקת בקבוצת התיאטרון הירושלמי: "רונדו", "אהבה עתיקה", "אלמלא המלאך", "ליקוי",

"מוחות" ,"אגו" ,"בן ושרה", "הסיפור שלה", "מידה כנגד מידה" , "בוקר טוב אלצהיימר"

אנסמבל עיתים: "ויאמר וילך", "וישתחו וירא", "מקבת" 

בית לסין:"טוב"

ביימה -"זלדה , רחל, ודליה רביקוביץ'", "סודות שבעמק"

בתיאטרון הפרינג': "משחק באש", "התמכרות", "הבן של היהודי האחרון", "ד"ר ברוך", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

השתתפה בפסטיבלים בארץ ובעולם.

 

איציק מנשהרוב

בוגר "גודמן" בית הספר למשחק בנגב. 

תיאטרון באר שבע: "משחיז הסכינים הסיני", "קן הקוקיה".

תיאטרון הקיבוץ: "תרנגול כפרות".

תיאטרון תמונע: "לחץ פיזי מתון".

בתיאטרון הפרינג': "כשתבוא לשכב איתי", "הגבול שבפנים", "גורל הגר"א", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

 

עפר פרימן

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 
תיאטרון באר שבע:  "פרח השכונות", "טייבלע והשד שלה", "המון רעש על לא כלום".

תיאטרון תמונע: "הג'יהאד האיסלנדי".

תאטרון מחול לילדים בשיתוף להקת קמע: "חלום של צעצוע", "משחקים פיראטים".

בתיאטרון הפרינג': " לא משלמים יותר", "נפלאות הקרקס", "הבן של היהודי האחרון",

"שונה ומשונה", "באר שבע עירי"," B פולארי", "טוטאלוס", "ד"ר ברוך", "גורל הגר"א".

 

דני שפירא

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 

תיאטרון באר שבע: "רומיאו ויוליה", "הרולד ומוד", "חתונת הדמים".

בתיאטרון הפרינג': "נפולי, ברוקלין, קיסריה".

 

 

 

 
מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים